Używasz przestarzałej przeglądarki. Aby przeglądać szybciej i bezpieczniej, zaktualizuj przeglądarkę.

Auto holowanie taksówką Top Taxi - Niedrzwica

Istnieje możliwość zamówienia holowania.

Awaria pojazdu może oznaczać konieczność holowania auta. Jeśli potrzebujesz skorzystać z takiej usługi swojego auta, i znajdujesz się w okolicy Niedrzwicy to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.


Holowanie pojazdu przez taxi

Jeszcze parę lat temu taxi ograniczało się jedynie do przewożenia ludzi z jednego miejsca do drugiego. Teraz natomiast w ofercie firm taksówkarskich możemy znaleźć wiele usług dodatkowych. Jedna z nich jest pomoc w rozruchu lub holowaniu samochodu. Na pewno przydarzył Ci się kiedyś problem z uruchomieniem samochodu, wiec co zrobić w przypadku, gdy nie ma nikogo, kto mógłby pomoc? Obecnie wiele korporacji taksówkarskich ma w swojej ofercie pomoc w tego typu przypadkach, dlaczego więc by nie skorzystać z tak szybkiego i łatwego rozwiązania?


Gdy potrzebujesz holowania z TaxiGoldap.pl w Niedrzwicy

Każdemu może zdarzyć się sytuacja niespodziewana, jedna z takich sytuacji jest zdecydowanie awaria auta w trasie. Dla osób bez wykupionego assistance dobrym pomysłem będzie zamówienie taksówki, która pomoże nam holować samochód. Zamiast martwić się i tracić czas na szukanie osoby która Ci pomoże, zamów bezpieczne i sprawne holowanie samochodu w TaxiGoldap.pl. Świadczymy usługę holowania w Niedrzwicy i okolicy.

Aktualnie usługa holowania skierowana jest tylko pojazdów osobowych o masie nieprzekraczającej 2,5 tony!


Dowóz paliwa do unieruchomionego auta

Oprócz holowania czy rozruchu samochodu mamy w swojej ofercie także dowóz paliwa taxi czy zmiana koła w pojeździe klienta. Więc jeśli kiedykolwiek zabraknie Ci płynu w baku, a do stacji benzynowej w Gołdapi lub okolicy masz jeszcze kawałek drogi warto pamiętać o takiej możliwości.


koszt pomocy drogowej z TaxiGoldap.pl

Ceny za pomoc w holowaniu samochodu zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Ostateczna cena jest zależna od indywidualnej wyceny, na którą wpływ mają godziny w jakich chcemy skorzystać z tej opcji oraz odległość jaką musimy pokonać.

Znajdujesz się w okolicy Niedrzwicy i potrzebujesz holowania lub innej usługi?

Zadzwoń: 500 71 31 31 Zobacz inne usługi TaxiGoldap.pl

Sprawdź powyższą ofertę TaxiGoldap.pl również dla innej miejscowości.