Używasz przestarzałej przeglądarki. Aby przeglądać szybciej i bezpieczniej, zaktualizuj przeglądarkę.

Kupony i Rabaty na przejazdy taksówką

Co szósty kurs do 15 PLN będzie całkowicie darmowy!

zadzwoń 500 71 31 31

Rezerwacja TAXI Gołdap

Poznaj Promocje TaxiGoldap.pl i ciesz się darmowym przejazdem i zniżkami!

TaxiGoldap.pl, działająca w Gołdapi i okolicy, organizuje promocje dla swoich stałych klientów, a także akcje rabatowe dla nowych pasażerów. Przyłącz się do nas, poznaj naszą pełną ofertę usług transportowych i podróżuj z nami po Gołdapi i okolicy, a przekonasz się, że nam warto było zaufać. Z nami zaoszczędzisz swój czas, pieniądze i wygodnie dotrzesz na miejsce.


Darmowy przejazd z TOP TAXI GOŁDAP

Co szósty kurs do 15 PLN będzie całkowicie darmowy! Jeżeli kwota przekroczy 15 PLN to do zapłaty zostanie tylko kwota będąca nadwyżką ponad 15 PLN.


Jak skorzystać z darmowej taksówki w Gołdapi?

Wystarczy, że w trakcie kursu poinformujesz kierowcę, że chcesz skorzystać z promocji.


Jak to działa?

Skorzystanie z Promocji "Darmowe Taxi w Gołdapi" wymaga podania numeru telefonu komórkowego osoby, która chce wziąć w niej udział. Po odbyciu 5-ciu przejazdów z TaxiGoldap.pl, otrzymasz kupon* do wykorzystania na terenie miasta Gołdapi. Możesz go wykorzystać w dowolnej chwili - masz na to całe 3 miesiące.

Kupon jest powiązany z konkretnym numerem telefonu. Przy zamawianiu kursu taxi z wykorzystaniem promocyjnego kuponu, należy zadzwonić z tego numeru i zgłosić chęć wykorzystania darmowego przejazdu z TaxiGoldap.pl

*Kupon ma wartość przejazdu w kwocie do 15 zł. UWAGA! Promocja powiela się - to od Ciebie zależy ile darmowych przejazdów otrzymasz.


Zobacz inne usługi TaxiGoldap.pl