Używasz przestarzałej przeglądarki. Aby przeglądać szybciej i bezpieczniej, zaktualizuj przeglądarkę.

Kupony i Rabaty na przejazdy taksówką

Co szósty kurs do 15 PLN będzie całkowicie darmowy!

zadzwoń 500 71 31 31

Rezerwacja TAXI Gołdap

Poznaj Promocje TaxiGoldap.pl i ciesz się darmowym przejazdem i zniżkami!

TaxiGoldap.pl, działająca w Gołdapi i okolicy, organizuje promocje dla swoich stałych klientów, a także akcje rabatowe dla nowych pasażerów. Przyłącz się do nas, poznaj naszą pełną ofertę usług transportowych i podróżuj z nami po Gołdapi i okolicy, a przekonasz się, że nam warto było zaufać. Z nami zaoszczędzisz swój czas, pieniądze i wygodnie dotrzesz na miejsce.


Kupon na darmowy przejazd

Co szósty kurs do 15 PLN będzie całkowicie darmowy! Jeżeli kwota przekroczy 15 PLN to do zapłaty zostanie tylko kwota będąca nadwyżką ponad 15 PLN.


Jak otrzymać kupon na darmowe taxi?

Wystarczy, że w trakcie kursu zapytasz o kupon kierowcy.


Jak to działa?

Po odbyciu 5-ciu przejazdów z TaxiGoldap.pl, otrzymasz kupon* do wykorzystania na terenie miasta Gołdapi. Możesz go wykorzystać w dowolnej chwili - masz na to całe 3 miesiące.

Kupon jest powiązany z konkretnym numerem telefonu. Przy zamawianiu kursu taxi z wykorzystaniem promocyjnego kuponu, należy zadzwonić z tego numeru i zgłosić chęć wykorzystania darmowego przejazdu z TaxiGoldap.pl

*Kupon ma wartość przejazdu w kwocie do 15 zł. UWAGA! Promocja powiela się - to od Ciebie zależy ile darmowych przejazdów otrzymasz.

Zobacz inne usługi TaxiGoldap.pl