Używasz przestarzałej przeglądarki. Aby przeglądać szybciej i bezpieczniej, zaktualizuj przeglądarkę.

Taxi w Gołdapi z ceną gwarantowaną

Wsiadając do taksówki teraz już wiesz ile zapłacisz!

zadzwoń 500 71 31 31

Rezerwacja TAXI Gołdap
Cena umowna TOP Taxi Gołdap

Przejazdy TaxiGoldap.pl z ceną umowną

Wsiadając do taksówki teraz już wiesz ile zapłacisz!

Usługa, z której mogą korzystać nasi klienci, umożliwia przejazd taksówką z ceną znaną już w momencie zamawiania przejazdu. Kontroluj koszty swoich przejazdów.


Bez stref i taryf całą dobę - TaxiGoldap.pl

Cena gwarantowana pozwala Ci podróżować taksówkami TOP Taxi Gołdap bez stref i taryf całą dobę! Dodatkowo wsiadając do taksówki dokładnie wiesz ile zapłacisz.

Jadąc z ceną gwarantowaną wybierasz punkt startowy i docelowy. Na tej bazie my sprawdzamy i ustalamy najbardziej optymalną trasę dojazdu i w oparciu o te dane kalkulowana jest stawka za przejazd.

Nie ma możliwości zmiany trasy podczas kursu jeśli chcesz skorzystać z gwarantowanej ceny za przejazd. Zawsze możesz zrezygnować z przejazdu z ceną gwarantowaną i wtedy dalszą trasę pokonasz w oparciu o wskazania taksometru.


Obszar obowiązywania ceny gwarantowanej

Obszar obowiązywania to obszar gminy Gołdap.


PYTANIA I ODPOWIEDZI


1. Czym jest aplikacja ZT?

Aplikacja ZT jest aplikacją mobilną służącą do wyznaczania i rozliczania opłaty za przewóz osób w taxi. Aplikacja ZT działając z kasą fiskalną w postaci oprogramowania firmy Elzab, jest alternatywą dla klasycznego taksometru.


2. Czy aplikacja ZT współpracuje z kasą fiskalną?

Tak, aplikacja ZT współpracuje z kasą fiskalną w postaci oprogramowania firmy Elzab.


3. Czy kasa fiskalna posiada wymagane zezwolenia i homologacje?

Tak, kasa fiskalna Elzab KW1a posiada zatwierdzenie Urzędu Miar i jest dozwolona do stosowania w transporcie przez Ministerstwo Finansów.


4. Skąd wiem ile zapłacę?

Kierowca gdy rozpoczyna kurs wpisuje w aplikacji adres docelowy podany przez klienta i system wyznacza najkorzystniejsze trasy przejazdu. Są one pokazane na ekranie smartfonu wraz z ceną każdego przejazdu , długością i czasem przejazdu. Klient decyduje, którą trasę wybiera i tą trasą realizowany jest przejazd.


5. Czy kierowca jedzie prawidłową trasą?

Po wycenie i wyborze trasy, jest ona pokazywana w aplikacji kierowcy w sposób ułatwiający mu nawigację dokładnie po wybranej trasie. Kierowca widząc problem na drodze, może zalecić wykonanie objazdu, jednak nie może mieć to wpływu na cenę, która jest ustalana na początku przejazdu i pozostaje niezmienna.


6. Czy dostanę paragon za przejazd?

Oczywiście! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Kierowca wyśle Ci paragon na adres e-mail lub numer telefonu podany przed rozpoczęciem kursu. Jeżeli chcesz otrzymać paragon w wersji papierowej, poinformuj o tym kierowcę na początku przejazdu. Kierowca ma możliwość wydruku paragonu jeśli posiada drukarkę bluetooth.

Mieszkasz w Gołdapi lub okolicy i chcesz skorzystać z powyższej usługi?

Zadzwoń: 500 71 31 31
Zobacz inne usługi TaxiGoldap.pl