Używasz przestarzałej przeglądarki. Aby przeglądać szybciej i bezpieczniej, zaktualizuj przeglądarkę.

Dowóz dziecka do szkoły taksówką 
Rudzie

Nie masz czasu dowieźć dziecka do szkoły? Zajmiemy się tym.

zadzwoń 500 71 31 31

Rezerwacja TAXI Rudzie

Dowóz dziecka do szkoły taksówką - Rudzie

Nie masz czasu dowieźć dziecka do szkoły? Zajmiemy się tym.

Pomoc w dowozie i odbiorze dzieci taksówką do szkoły i ze szkoły, lub na dodatkowe zajęcia. Na życzenie Klienta możliwość doprowadzenia dziecka pod wskazany adres lub konkretne miejsce. Potwierdzenie SMS-em transportu dziecka do celu.


Życie w biegu i wyjątkowa troska o dzieci

Często mówi się o życiu w biegu w większym mieście, tym bardziej w Rudzie. Jako rodzice dążymy do tego, by w jak najkrótszym czasie zrealizować wszystkie obowiązki i ostatecznie mieć więcej wolnego czasu dla siebie. Wyjątkowo troszczymy się o nasze dzieci, chcąc im zapewnić szczególną opiekę. Dlatego TOP Taxi Gołdap oferuje pomoc w dowozie i odbiorze dzieci ze szkoły, gdy coś nam wypada.


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Kierowca TaxiGoldap.pl jest licencjonowanym zawodowym kierowcą i doskonale zna miasto i okolicę Rudzie. Nasze pojazdy mają aktualne przeglądy techniczne i dlatego, bez obaw możesz zamówić taksówkę dla swojego dziecka. Na Twoją prośbę kierowca może odprowadzić dziecko pod szkołę lub poczeka, aż dziecko do niej wejdzie.

Jeśli Twoje dziecko ma specjalne wymagania podczas podróży, uprzedź o tym kierowcę podczas zamawiania taksówki. Komfort Twojego dziecka jest dla nas bardzo ważny.

Jesteś z Rudzie i chcesz aby to TaxiGoldap.pl dowiozło Twoje dziecko bezpiecznie do szkoły?

Zadzwoń: 500 71 31 31 Zobacz inne usługi TaxiGoldap.pl

Sprawdź powyższą ofertę TaxiGoldap.pl również dla innej miejscowości.