Używasz przestarzałej przeglądarki. Aby przeglądać szybciej i bezpieczniej, zaktualizuj przeglądarkę.

Przewóz taksówką na i z lotniska 
Żelazki

Nie ma problemu! Zamów przejazd na lotnisko z TOP Taxi Gołdap

zadzwoń 500 71 31 31

Rezerwacja TAXI Żelazki

Przewóz taksówką na i z lotniska - Żelazki

Nie ma problemu! Zamów przejazd na lotnisko z TOP Taxi Gołdap

Ceny transferów lotniskowych z Top TaxiGoldap.pl z Żelazek

Skontaktuj się z nami a otrzymasz indywidualną wycenę. Mieszkasz w Żelazkach? Zapewniamy najtańszy i bezpieczny transport na krajowe lotniska z Żelazek. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, zapewniamy również przejazd z lotniska w inne wskazane miejsce na terytorium gminy Gołdap.


Zamów Taksówkę Top Taxi Gołdap przez internet wypełniając formularz rezerwacyjny


Poniższa opcja rezerwacji taksówki jest dostępna tylko w przypadku przejazdów długodystansowych na lotniska. Aktualnie świadczymy przejazdy na lotniska w Warszawie, Gdańsku, Olsztyn-Mazury Szymany i Port Lotniczy Kowno na Litwie.

  • W pierwszej kolejności zobacz na zamieszczonym poniżej kalendarzu odpowiednią miejscowość i upewnij się, czy termin jest wolny.
  • Następnie kliknij na wybrany przez siebie wolny termin planowanego wyjazdu. Po wypełnieniu formularza otrzymasz dalsze instrukcje oraz link do płatności.

PAMIĘTAJ! * Rezerwacja jest w pełni przyjęta dopiero po opłaceniu przejazdu. Jeśli powstanie nadwyżka za przejazd - zostanie pobrana po zakończeniu przejazdu u kierowcy taksówki. Aktualna Cena za przejazd widnieje po najechaniu na odpowiedni dzień w kalendarzu. Metody płatności to: Gotówka, Przelew na konto oraz BLIK.

Przed wyjazdem Taksówki do Klienta, zostanie wykonane połączenie na numer telefonu z którego dokonano rezerwacji, lub zostanie wysłana wiadomość tekstowa SMS, na którą trzeba odpowiedzieć. W przypadku braku odpowiedzi, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.


Lotniska: Warszawa | Gdańsk

Lotniska: Olsztyn | Kowno (Litwa)Najlepsza usługa gdziekolwiek chcesz i kiedy chcesz.

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w przewozie osób. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i zezwolenia oraz doświadczenie aby prawidłowo wykonać przewóz taksówką na lotnisko z Żelazek.

W zakres tej usługi wchodzą transfery lotniskowe głównie na terenie Polski i Litwy. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem z możliwością zorganizowania dowolnego transportu, którego potrzebuje klient. Pełna obsługa zawsze tam, gdzie jej potrzebujesz.


Taxi na lotnisko Warszawa z Żelazek

  • Na terenie aglomeracji warszawskiej funkcjonują dwa porty lotnicze - lotnisko Chopina na Okęciu oraz lotnisko Warszawa-Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim.

Taxi na lotnisko Gdańsk z Żelazek

  • Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy to trzecie co do wielkości lotnisko w Polsce, które zostało otwarte w 1974 roku. Położone jest w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy, około 10 km od centrum Gdańska i Sopotu oraz 23 km od centrum Gdyni. Taxi na lotnisko Gdańsk pozwoli nie tylko na wysoki komfort podróży, to też jest gwarancją punktualnego dotarcia do celu.

Taxi na lotnisko Olsztyn-Mazury Szymany z Żelazek

  • Port Lotniczy Olsztyn-Mazury (SZY) znajduje się w miejscowości Szymany - w samym sercu Warmii i Mazur. Lotnisko jest przystosowane do obsługi statków powietrznych o rozpiętości skrzydeł do 36 metrów (np. Airbus A321 czy naszych maszyn typu Boeing 737-800). Lotnisko Szymany to drugi w Polsce port lotniczy oferujący usługę premium GA. Dzięki niej sprawnie przejdziesz przez proces odprawy w specjalnie wydzielonych komfortowych strefach.

Taxi na lotnisko Kowno (Kaunas) Litwa z Żelazek

  • Lotnisko Kaunas to drugie najbardziej ruchliwe lotnisko na Litwie, po porcie lotniczym w Wilnie oraz czwarte najbardziej ruchliwe w krajach bałtyckich. Adres: Kauno tarptautinis oro uostas. Karmelava, LT-54460 Kaunas District.

Najszybszy sposób, żeby dotrzeć na lotnisko z Żelazek

Nasze taksówki odbiorą lub zawiozą Cię na każde lotnisko w Polsce. Nie znasz miasta, szukasz uczciwego kierowcy, który wybierze dla Ciebie optymalną trasę i dowiezie do celu za rozsądne pieniądze? Wybierz Top Taxi Gołdap, każdy nasz kierowca ma licencję i zna dokładnie najlepszą trasę do lotniska, a my dajemy gwarancję uczciwości.


O czym warto pamiętać?

Przed zamówieniem Top TaxiGoldap.pl przygotuj numer swojego lotu, jest on niezbędny, żeby kierowca mógł sprawnie i bez opóźnień zawieźć lub odebrać Cię z lotniska. Taksówkę TaxiGoldap.pl możesz zamawiać z wyprzedzeniem na określony dzień i godzinę, dzięki temu jeszcze sprawniej zaplanujesz swój wyjazd! Zarezerwuj swój kurs już teraz z wyprzedzeniem!


Jeśli chcesz zarezerwować kurs taksówką w dowolne inne miejsce niż na lotniska, to proszę Cię kliknij poniżej w przycisk w celu zapoznania się z aktualną ofertą i dokonania rezerwacji taxi.

REZERWACJA TAKSÓWKI ONLINE Żelazki

Mieszkasz w lub okolicy i chcesz skorzystać z powyższej usługi a potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zadzwoń: 500 71 31 31 Zobacz inne usługi TaxiGoldap.pl

Sprawdź powyższą ofertę TaxiGoldap.pl również dla innej miejscowości.