Używasz przestarzałej przeglądarki. Aby przeglądać szybciej i bezpieczniej, zaktualizuj przeglądarkę.

Usługi Kurierskie z Top Taxi Gołdap 
Kozaki

Doręczanie kwiatów, ciast, pączków i przewóz przesyłek.

zadzwoń 500 71 31 31

Rezerwacja TAXI Kozaki

Usługi Kurierskie z Top Taxi Gołdap - Kozaki

Doręczanie kwiatów, ciast, pączków i przewóz przesyłek.

Pośród usług TOP TAXI Gołdap które oferujemy znajdziecie Państwo także doręczanie przesyłek, listów, paczek a nawet piękne kwiatki lub ciasto pod wskazany adres!


Odbieranie i nadawanie przesyłek w paczkomacie

Każdy bywa czasem zajęty różnymi sprawami i nie rzadko nie ma czasu na np. odebranie czy nadawanie przesyłki w paczkomacie. Usługa odebrania przesyłek z paczkomatów skierowana jest do mieszkańców w Kozakach i okolicy i polega na tym, że Klient podaje numer telefonu oraz kod do otwarcia paczkomatu. Następnie kierowca taxiGoldap.pl wykorzystując podane dane otworzy paczkomat, odbierze przesyłkę i bezpiecznie dostarczy ją pod wskazany adres.

Usługa nadania przesyłki polega na tym, że Klient przygotowuje lub zleca przygotowanie paczki do wysyłki. Następnie kierowca Taksówki TOP Taxi Kozaki nadaje paczkę w paczkomacie lub innym wybranym punkcie.


Odbieranie leków z Apteki

Jeśli posiadasz Receptę ale nie jesteś wstanie samodzielnie odebrać leku z apteki to TOP Taxi Kozaki odbierze je w Twoim imieniu oraz dowiezie do Ciebie pod podany adres w Kozakach.


Kwiaty, ciasta i inne

Chcesz być anonimowy, sprawić komuś niespodziankę dostarczając np. kwiaty, bądź słodycze dla ukochanej osoby? TaxiGoldap.pl oferuje dla swoich Klientów z Kozak i okolicy usługę dostarczania różnych przedmiotów pod wskazany adres. W tym celu zapraszamy do kontaktu.

Mieszkasz w Kozakach i chcesz nadać lub odebrać taksówką paczkę z paczkomatu lub dostarczyć kwiaty lub inny prezent?

Zadzwoń: 500 71 31 31 Zobacz inne usługi TaxiGoldap.pl

Sprawdź powyższą ofertę TaxiGoldap.pl również dla innej miejscowości.